Wakacje w Szczyrku

Wakacje tuż tuż pora zatem sprawdzić jakie atrakcje nas czekają tego lata w Szczyrku.

Czerwiec

Szczyrk Podobnie jak w zeszłym roku już w ten weekend 15-16.06. odbędzie się Maraton Leśnik . Tym którzy już go znają wiele mówić nie trzeba . Tym co startują po raz pierwszy, możemy powiedzieć przygotujcie się na krew, pot i łzy bowiem trasa maratonu biegnie po wbrew pozorom wymagających szlakach Beskidów:) szczegóły wydarzenia znajdziecie tutaj

Żeby nie było, że w Szczyrku rządzą sami biegacze w kolejny weekend tj 23-24.06. zapraszamy na niezwykłe widowisko – Puchar Polski HARD DOWNHILL LEAGUE 2018. Osobiście nie wyobrażam sobie jak można zjechać na rowerze z Skrzycznego, jeżeli Ty również przyjdź i kibicuj z nami innym 🙂 Szczegóły wydarzenia tutaj.

Lipiec

Lipiec to szczyt sezonu i oprócz cotygodniowych wycieczek z przewodnikiem, lipiec to przede wszystkim Tydzień Kultury Beskidzkiej. dla pasjonatów folkloru, tańców ludowych to prawdziwe święto. Tym razem Tydzień Kultury Beskidzkiej odbędzie się 28.07. – 5.08.

Sierpień

Jeżeli dysponujecie jeszcze paroma dniami urlopu to po tygodniu kultury beskidzkiej warto zostać aby pokibicować zawodnikom na ostatnim etapie Tour de Pologne. Podobnie jak w zeszłym roku Szczyrk ma zaszczyt być współgospodarzem tego wydarzenia. Szczegóły trasy oraz atrakcje jakie będą temu towarzyszyć możecie zobaczyć tutaj

Jak na stolicę narciarstwa przystało w Szczyrku nie może zabraknąć letnich konkursów w skokach narciarskich. Konkursy odbędą się w lipcu, sierpniu oraz we wrześniu. A jeżeli będziecie mieli trochę szczęścia to możecie podejrzeć trening naszej kadry narodowej, która często nas odwiedza:)

To tylko nie które wydarzenia które zostały zaplanowane jest ich znacznie więcej i będziemy Was informować na bieżąco. Jeżeli natomiast już teraz chcecie poznać plan wydarzeń zapraszamy tutaj.

A jeżeli szukacie taniego noclegu w Szczyrku to zapraszamy do zakładki rezerwacje:)

Do zobaczenia w Szczyrku!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *