Aktualności

Aktualności

Beskidy Ultra - Trail 29.09. - 2.10.2016

Przed nami kolejne święto biegaczy w beskidach! Trasy na odcinkach: 10, 20, 60, 90, 120 i 260KM. Początek już 29.09. w Szczyrku. Zapraszamy do zapoznania się z pelnym planem zawodów na stronie: http://beskidyultratrail.com/

Beskid Extreme Festiwal i zawody żeglarskie na jeziorze Żywieckim to już w ten weekend!

Przed nami jeden z niewielu długich weekendów w tym roku, za to jeden z najbardziej intensywnych. Zapraszamy na cieszący się coraz większą popularnością górski festiwal Beskid Extreme gdzie spotkacie fantastycznych podróżników, spędzicie aktywnie czas z dziećmi i zobaczycie mnóstwo interesujących filmów. Szczegóły wydarzenia: http://beskidextremefestiwal.pl/

Dla tych którzy chcieliby sobie jeszcze bardziej urozmaicić ten czas zapraszamy na zawody żeglarskie na jeziorze Żywieckim organizowane przez Bielski Klub żeglarski Halny szczegóły znajdziecie tutaj: http://www.pelnakultura.info/w/impreza/22-memorial-adama-banaszka.html

RODZINNY RABAT 10% NA NOCLEG W SZCZYRKU

Byliście już u nas i teraz chcecie wysłać na odpoczynek do rodziców, rodzeństwo, córkę lub syna, babcię bądź dziadka ? Dla członków rodziny naszych Gości mamy 10% rabatu na nocleg. Wystarczy, że podacie nam imię i nazwisko Gościa z polecenia, którego jesteście oraz stopień pokrewieństwa, a my przyznamy Wam rabat. Rezerwacji można dokonać tylko za pośrednictwem naszej strony:http://domwdoliniezylicy.pl/rezerwacja.html. Oferta ważna od 6.06.2016r. i nie łaczy się z innymi naszymi promocjami. ZAPRASZAMY!

MAJÓWKA W SZCZYRKU!

Już 26 maja rozpoczyna się kolejny długi weekend. Jak co roku miasto Szczyrk przygotowało dla odwiedzających szereg atrakcji a wśród nich m.in. kulinarna podróż do Gruzji. Wyśmienitych potraw ale też namiastkę kultury gruzińskiej możecie zakosztować już 28 maja na Pl. Św. Jakuba. ZAPRASZAMY!

MARATON GÓRSKI "LEŚNIK" - JUŻ 9 LIPCA

Już 9 lipca startuje kolejna edycja maratonu górskiego "Leśnik". Po edycji wiosennej czas na lato. Organizatorzy tym razem naprawdę się postarali i przygotowali nie lada wyzwania dla śmiałków planujacych udział w tym wydarzeniu. Trasa liczy ponad 50km i ponad 3500 m przewyższenia. Biegnie nieuczęszczanymi szlakami pasma Babiej Góry mijając po drodze m.in. Malinową Skałę czy Skrzyczne. Początek biegu przy amfiteatrze w Szczyrku. Imprezie będą towarzyszyć również biegi na krótszym dystansie tj. półmaraton czy bieg na 10km. Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://maratongorski.pl/program-zawodow-lato ZAPRASZAMY!

BOOT CAMP POLSKA W SZCZYRKU

BOOT CAMP to trening funkcjonalny na świeżym powietrzu podczas, którego ćwiczymy wszystkie partie ciała, motorykę, wzmacniamy wytrzymałość i odporność. Dzięki grupie trening przypomina bardziej dobrą zabawę niż surową dyscyplinę. Po raz pierwszy zajęcia BOOT CAMP odbędą się w Szczyrku. Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://www.bootcamppolska.pl/pl/co-to-jest-boot-camp ZAPRASZAMY!

NOCLEG W SZCZYRKU 10% TANIEJ

Dla naszych powracających Gości, którzy już raz nam zaufali i zamierzają przyjechać do nas ponownie mamy 10% rabatu. Oferta ważna tylko przy rezerwacjach dokonywanych za pośrednictwem naszej strony. ZAPRASZAMY:)

WIOSNA W SZCZYRKU!

Przed nami pierwszy słoneczny weekend w Szczyrku:) Pogoda będzie sprzyjać pieszym wędrówką. Proponujemy wybrać się malowniczą trasą m.in. na Klimczok. Więcej o pieszych trasach w Szczyrku znajdziecie w naszej zakładce atrakcje. ZAPRASZAMY:)

AKCJA "PRZEWODNIK CZEKA"

2 i 3 maja powraca akcja "Przewodnik czeka" organizowana przez Miejski Ośrodek Kultury, Promocji i Informacji im. Jana Więzika w Szczyrku. Wyjścia z przewodnikiem w góry rozpoczynają się o 9:00. Zbiórka przy informacji turystycznej w centrum Szczyrku.

MAJÓWKA Z RADIEM ZET W SZCZYRKU

To wiele atrakcji a wśród nich między innymi bieg pod hasłem LAWINA na dystansie 10km. Szczegóły wydarzenia: www.szczyrk.pl